טארוט

קלפי טארוט

נתחיל לפני זה לשאול את השאלה מהם קלפי טארוט?

טארוט היא חבילת קלפים המשמשת לניבוי העתיד ולייעוץ בכול תחום כבר אלפי שנים.

עד תחילת המאה ה-20 לימוד קלפי טארוט לא היה נגיש לכל אחד. חל שימוש בקבוצות מיסטיות רוחניות בקלפי הטארוט, שהעברו את הידע ע"י לימוד קלפי הטארוט בעל פה. היום הידע על קלפי הטארוט נגיש לכולם וניתן ללמידה בכל מקום.

קלפי הטארוט משמשים לחיזוי, ייעוץ והכוונה ברוב תחומי החיים: זוגיות, קריירה, כספים וכו'. על כל תחום אפשר לשאול כל שאלה שרק רוצים. בעזרת קלפי הטארוט ניתן לבדוק כיצד לנהוג מול אנשים ולבחור את ההתנהגות מולם.

לדוגמא: לשאלה בזוגיות של שלושה חודשים האישה שואלת מה בן זוגה חושב עלייה ומה הוא מרגיש. לאחר פתיחה, תנתן התשובה, ואז נבחר את דרך הפעולה נראה אם הקשר מתפתח לקשר רציני ומיסוד,זוגיות ללא התחייבות, בילויים ללא התחייבות או יחסים מיניים בלבד.

לאחר נסיון  ופתיחה בקלפי טארוט התשובות שמתקבלות מפתיעות גם אותי כל פעם מחדש בדיוקן.

אז מהי השיטת לימוד קלפי טארוט סטנדרטית?

שיטת לימוד קלפי טארוט הסטנדרטית היא קורס של 10-20 מפגשים בכיתת לימוד של 6-20 תלמידים. כל תלמיד בסוף הקורס יוצא עם קלסר של פירושי קלפי הטארוט ובדרך כלל מקבל כל תלמיד תעודה על סיום השתתפותו בקורס לימוד קלפי טארוט.

שיטת לימוד קלפי טארוט הסטנדרטית היא שיטה מסחרית שהתלמיד מקבל בסופה קלסר עם פירושי הקלפים בלבד שבמקום זאת הוא יכול לקנות ספר עם כל הפירושים כך בסופו של דבר לימוד קלפי הטארוט בין אם זה בקורס בכיתה או לימוד לבד דרך ספר שנקנה התוצאות יהיו פחות או יותר זהות.

בדרך כלל תלמיד שמסיים קורס לימוד קלפי טארוט הסטנדרטי הוא מתחיל לתרגל על משפחה וחברים ולא עם מורה שחונך אותו ונותן לו דגשים אם הוא עושה את זה בצורה נכונה של פירוש הקלפים בלי לעשות טעויות.

מהי שיטת לימוד  של מאיר בן מרום ובמה היא שונה מהשיטה הסטנדרטי הנפוצה היום?

לימוד קלפי הטארוט נעשה בשיעור פרטי אחד על אחד דגש חזק על תרגול פתיחת קלפי הטארוט ושיטת החניכה בקורס נלמד משמעות הקלפים, אנרגיה של הקלפים, הדמויות בקלפים, סמלים מסטיים, שיטת הצירופים, קביעת זמנים, אבחון מצבים פיזיים/נפשיים/מנטאלים.

התלמיד לומד איך מתחילים ייעוץ, סדר של ייעוץ, איך להסביר לתלמיד איך לגשת ללקוחות בצורה נכונה, איך לייעץ ללקוחות שונים ומגוונים בכל הגילאים עם דרישות ושאלות שונות.

בנוסף כל תלמיד מקבל ממני את ניסיוני האישי וטיפים רבים שלא הרבה יודעים ולא הרבה מעברים את הידע הזה. 

לפרטים נוספים: מאיר בן מרום – 0525507838