תקנון

תקנון האתר

אנא הקפד לקרוא את כל תנאי השימוש, התקנון בלשון זכר. מיועד מגיל 18 שנה בלבד.

עצם הצטרפות לשרות יעוץ טלפוני, מעידים על הסכמתך ואישורך את תקנון זה, והסכמתך לתנאים במלואם, ללא הגבלה או הסתייגות.

עצם השימוש באתר, מצהיר המשתמש, כי הינו בעליו של קו הטלפון באמצעותו השתמש לביצוע השרות או שבידיו הרשאה והסכמה מאת בעל הקו להשתמש בו לצורך קבלת שרות, וכי בעל הקו מתחייב לשלם בעד השרות שניתן למספר הטלפון, בין אם הוא השתמש בשרות ובין אם אדם אחר השתמש בקו הטלפון שבבעלותו לצריכת השרות.

בכול מקרה, החברה אינה מחוייבת לזכות את בעל קו הטלפון שממנו בוצעה שיחת הטלפון לקבלת שרות ועלות השרות מוטלת על בעל הקו.

עלות השרות 9.9 ש״ח לדקה בלבד.

היעוץ הטלפוני הוא בגדר עצה בלבד ואין לייחס לשרות משמעויות אחרות.

מידע זה אינו בא להחליף או להשלים כל יעוץ מקצועי אחר, מכול סוג לרבות רופא, פסיכולג, פסיכיאטר, יועץ כלכלי או כול סוג של יעוץ אחר. החברה לא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם בצורה ישירה או עקיפה, השרות הוא בגדר המלצה בלבד.

מקבל השרות/עושה השימוש או המיישם במידע זה עושה זאת על דעתו האישית ובאחריותו המלאה והבלעדית ועליו לבדוק את המידע ולהפעיל שיקול דעת מחמיר בטרם עשיית כל שימוש.

לא תהיה שום טענה מצד המשתמש כלפי נותן השרות.

הנך מסכים בעצם הצטרפותך ליעוץ הטלפוני לקבל הודעות sms, במידה ואינך מעוניין, יהיה עליך להסיר עצמך באופן עצמאי בשליחת הודעה עם המילה הסר לטלפון למספר שממנו נשלחה ההודעה.

קניית דקות באתר מבוצע בתשלום דרך פאיפאל בכרטיס אשראי או העברה לחשבון של נותן השרות תוקף – בנק הדקות ל 12 חודשים מיום הנפקתו.

ביטול עיסקה – מלא או חלקי עד 14 יום מיום ההזמנה. בתנאי שלא בוצע שרות שיחות על חשבון בנק הדקות שנקנה.

על תקנון זה יחלו דיני מדינת ישראל, סמכות השיפוט הבלעדית בכל הקשור לתקנון או תנאי השימוש, תקופתם, פרשנותם או הפרתם, תדון בבית המשפט המוסמכים בעיר ראשון לציון ובמידה ואין בית משמפט מוסמך תינתן הסמכות לעיר הקרובה ביותר לראשון לציון.