תקשור – אילו סוגים קיימים ואיך בוחרים?

תקשור – אילו סוגים קיימים ואיך בוחרים?

התקשור הוא ללא ספק אחד הכוכבים המובילים של עולם המיסטיקה בשנים האחרונות; הוא נמצא בכל מקום, אפשר למצוא כיום מתקשרים רבים המתקשרים בצורות שונות, והוא מספק למתייעצים תשובות מיידיות. במאמר הזה נאספו עבורכם צורות התקשור המובילות כיום, ההבדלים ביניהן והייחוד של כל אחת מהן.

תקשור עם מלאכים
מלאכים הם ישויות רוחניות מיטיבות הנמצאות סביבנו כל העת. הם ידועים בכל התרבויות ובכל המסורות המיסטיות, ועזרתם מופיעה בצורות שונות. הטענה היא שהם נמצאים פה כל הזמן לעזרתנו, גם כאשר איננו מודעים לכך. תקשור עם מלאכים הוא תדר שבו המתקשר מתחבר למלאכים עצמם, ומקבל מהם הדרכה ישירה, מסרים, הכוונה והוראות המיועדות לאדם הבא להתייעץ עמו. לא כל המתקשרים עובדים עם מלאכים, וישנה סברה שלפיה כדי לעבוד עם התדר של המלאכים יש להיות ברמת "ניקיון רוחני" מסוימת.

תקשור עם נשמות של מתים
תקשור עם נשמות של מתים גם הוא תקשור שלא כל אחד עושה, וגם לא כל לקוח מבקש סוג כזה של תקשור. בסוג הזה, המתקשר יודע כיצד לזמן נשמות של אנשים שנפטרו מן העולם ולהתחבר אליהן באופן שאינו מזיק להן ואינו מפריע את מנוחתם. יש מתקשרים שניחנו בכישרון מיוחד לסוג זה של עבודה רוחנית, והם מביאים ריפוי וסגירת מעגלים בדרך שבה הם עובדים. לעתים אדם נפטר ונעלם מחיינו בטרם הספקנו להשלים עמו, להתפייס עמו או לברר עמו דברים אחרים, ובאופן הזה אפשר בהחלט לעשות זאת. חשוב לציין שיש גם אופציה שבה מתקשרים אינם יוצרים קשר עם נשמות על בסיס קבוע, כלומר זו אינה התמחותם הבלעדית, אך הם בהחלט מתחברים לנשמות כאלה כאשר הן מופיעות יחד עם האדם שבא להתייעץ עמם. כלומר, ישנם מקרים שבהם הנשמות הקשורות לאותו אדם פשוט מגיעות יחד עמו, ואז המתקשר בדרך כלל יתקשר עמן ויעביר את המסרים שהן מביאות.

תקשור עם ישויות ותקשור בטראנס
סוג נוסף הקיים הוא תקשור עם ישויות; סוג זה יכול להופיע בצורה אחת, שבה המתקשר מחובר בתדר לישות מסוימת מממד מסוים, שממנה הוא מקבל מסרים על בסיס קבוע והיא זו שמדריכה אותו. כלומר, כשהוא מתחבר כדי לקבל מסרים עבור מטופלים, המסרים הללו מגיעים ממנה, מאותה ישות. סוג שונה מעט הוא תקשור עם ישות מסוימת, באמצעות טרנס. בסוג הזה גם כן ישנה ישות מסוימת שעמה המתקשר יוצר קשר, אך ההבדל הוא שהוא נכנס למצב של טרנס כדי להעביר את מסריה. כלומר, הוא הופך "להיות היא" בזמן שהוא מעביר את מסריה – הוא אינו זוכר דבר ממה שנאמר בזמן הזה, מדבר בקולה של אותה ישות ואף מקבל סממנים נוספים המאפיינים אותה, כגון שפה ייחודית, משלב מסוים וכדומה.

תקשור בראייה ובאמצעות ידיעה
סוג נוסף הוא תקשור המתבצע באמצעות ראייה או באמצעות ידיעה. מתקשרים העובדים בסוג כזה של עבודה אינם מחוברים לישות אחת מסוימת, אלא הם מקבלים ידע רוחני מממדים שונים – שהם עצמם מודעים למהותם ולטיבם – והם מקבלים את המסרים באמצעות תמונות, קולות, רמזים וידיעה עמוקה של הדברים הנכונים לאותו לקוח והקשורים אליו.

איך תבחרו את סוג התקשור המתאים לכם?
חשוב לציין שכאשר בוחרים מתקשר כדאי גם לשאול באיזו דרך הוא מתקשר, ולבדוק אם אתם מתחברים רעיונית לדרך הזו. יכול להיות שתפסלו על הסף דרך אחת כי היא תיראה לכם "לא הגיונית בכלל" או שתרגיש לכם שאינה מתיישבת עם אמונותיכם, בעוד שדרכים אחרות עשויות להתחבב עליכם באמצעות חיבור אישי ומקצועי טוב עם המתקשר שעובד עמן. כדאי להכיר ולהתנסות, והדרך הטובה ביותר למצוא את דרך התקשור המתאימה לכם ביותר היא פשוט לחוות. והאמת האמת היא, שהדבר החשוב ביותר הוא שהמתקשר עצמו יהיה אמין בעיניכם, שתרגישו שאתם רוצים לקבל את המסרים שלו ושיהיה לכם נעים איתו. הכלי שיגיע עם המתקשר הזה, ככל הנראה יהיה גם סוג התקשור המתאים בעבורכם.

חשוב לזכור!
חשוב לזכור שמעבר למתן תשובות מיידיות, הנחיות ו"כן" או "לא" לשאלה מסוימת, תפקידו של התקשור הוא לפתוח אותנו לידע רוחני, לעזור לנו להיות מודעים יותר לעצמנו, לכוון אותנו אל הנתיב הנשמתי שלנו ולסייע לנו בפיתוח עצמנו ובמעבר לשלבים הבאים שלנו כבני אדם. איך זה? דווקא מתוך הקשיים והאתגרים שבהם אנחנו נתקלים בחיים, תקשור יכול מאוד לעזור לנו לראות את הדברים מנקודת מבט אחרת, מעבר לסיפור האישי של כל אחד מאיתנו, להאיר לנו את הדברים ממקום רחב יותר, נשמתי יותר, מיטיב ומואר יותר.

בגלל כל אלה, חשוב עוד יותר לבחור מתקשר אמין ומומלץ שעבודתו מוכחת ושאפשר לקבל המלצות מאנשים שהיו אצלו, שלהם הוא סייע הלכה למעשה. בדקו אם הוא מוצא חן בעיניכם, בדקו את האמינות שלו, את המקצועיות שלו. לעולם אל תסתפקו במידע כללי שיכול להתאים לכל אחד הנמצא במצבכם, אלא שימו לב היטב אם הוא אומר לכם דברים שיכולים להיות נכונים אך ורק לכם, ולא לאף אחד אחר.