מתקשרים מומלצים – מי הם ואיך מוצאים אותם?

מתקשרים מומלצים – מי הם ואיך מוצאים אותם?

סוף סוף הצטרפתם לכל אלה שכבר התמכרו לתקשור, אתם ממש רוצים לנסות את זה ואתם לא יודעים איך לבחור מתקשר. מעבר לזה, אתם מתלבטים איך יודעים מי הוא מתקשר מומלץ. מתקשרים מומלצים לא פשוט לאתר, וזה דווקא בגלל העובדה שיש היום לא מעט מתקשרים, שהרבה מהם מפרסמים את עצמם במקומות רבים ושונים. אז איך יודעים מי הם מתקשרים מומלצים? ואיך מוצאים אותם? ריכזנו עבורכם את ארבעת הטיפים החשובים ביותר בעניין הזה.

טיפ ראשון: היכרות אישית
כן, אנחנו יודעים שלא הייתם אצלם, אז מה פתאום "היכרות אישית"?? ובכן, אנחנו מתכוונים לכך שכדאי מאוד להתחיל את תהליך החיפוש שלכם אחר מתקשרים מומלצים באמצעות אנשים שאתם מכירים באופן אישי, אנשים מחייכם – עדיף כמה שיותר קרובים. בדקו עם הקרובים אליכם מי מהם ביקר אצל מתקשר בתקופה האחרונה ועל מי הוא ממליץ.

יכול להיות שאתם חושבים שאף אחד מהסביבה הקרובה ביותר אליכם לא התנסה בתקשור, אבל סביר להניח שאתם טועים. המון אנשים היום מבקרים אצל מתקשרים, חלקם באופן ממש קבוע, ואולי אתם פשוט אינכם יודעים על כך – לא כולם משתפים במידע הזה, גם את האנשים הקרובים אליהם ביותר, משום שהוא אישי ופרטי. לכן, התחילו בגישושים ובחיפושים על המלצות למתקשרים בסביבה הקרובה ביותר שלכם. ככל שהאדם הממליץ לכם קרוב אליכם יותר ומכיר אתכם טוב יותר – כך הסיכויים שתצמצמו את החיפוש שלכם כבר מהתחלה, גדולים יותר.

טיפ שני: הוכחות בשטח
לאחר שאספתם כמה שמות של מתקשרים מומלצים מאנשים קרובים אליכם, קרובים יותר וקרובים פחות, הדבר השני שכדאי לכם לבדוק הוא את ה"הוכחות בשטח" של אותם מתקשרים. בכך הכוונה היא לבדיקה עמוקה יותר. לא מספיק שקיבלתם המלצות מאנשים קרובים, כעת עליכם גם לבדוק מה עומד מאחורי ההמלצות האלה; האם זו רק אישיותו של המתקשר? הפרסום שלו? העובדה שהוא מסייע לאנשים מוכרים והוא נחשב למוביל בתחום? כל אלה הם טובים ויפים, אך אינם מספיקים כדי למצוא מתקשרים מומלצים באמת.

חשוב שתשמעו את הסיפורים של כל אחד מהאנשים שממליצים לכם על המתקשר או המתקשרת המסוימים, ותבדקו אם אכן הדברים שהם אמרו להם היו נכונים לאותם אנשים. האם הם אמרו דברים שנכונים וספציפיים אך ורק להם? האם התחזיות העתידיות של אותם מתקשרים התממשו? זה קריטי. לאחר שבדקתם את זה, סביר להניח שתישארו עם רשימה מצומצמת יחסית, ועליה תיישמו את הטיפ השלישי.

טיפ שלישי: חפשו מידע על אודותיו
הטיפ השלישי הוא לחפש מידע על אותם מתקשרים מומלצים ספורים שנשארו ברשימה המקדימה שלכם. זה הזמן לפתוח את האינטרנט ולהתחיל לגלוש. לקרוא מה כתבו עליהם ברשת, לקרוא ראיונות איתם, מאמרים שלהם, וכמובן – לבקר באתר שלהם. לשם מה כל זה טוב או נחוץ בכלל? כדי להרגיש את האנרגיה של האדם שאתם רוצים לבחור בו, להתרשם מהאישיות שלו ומהקהל המקיף אותו, ולהרגיש אם הוא אמין בעיניכם ואם מתחשק לכם בכלל לדבר איתו ולהיפתח בפניו. כן, אנחנו ממליצים להשקיע זמן ואנרגיות בחיפוש ובאיתור המתקשרים המומלצים שלכם, ולא לבזבז את הזמן והאנרגיות האלה לאחר מכן, בפגישה עמו, ואולי גם להתאכזב או להרגיש מרומים.

טיפ רביעי: בקשו שיחה מקדימה
הטיפ הנוסף הוא לבקש שיחה מקדימה עם אותו מתקשר, או שניים או שלושה שנותרו ברשימת המתקשרים המומלצים שלכם לאחר כל הסינונים עד כה. שיחה מקדימה היא דבר מקובל, והיא תאפשר לכם להתרשם ממנו, ושוב – להרגיש אם נכון לכם ואם אתם רוצים להתקדם איתו הלאה. אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שבחירת מתקשר היא בחירה לטווח ארוך, אף על פי שתמיד אפשר להחליף. הדבר הטוב ביותר הוא שתמצאו לכם מתקשר קבוע, כזה שהדינאמיקה איתו והעבודה שלו יתאימו לכם החל מהפגישה הראשונה, וכך תרגישו בטוחים וחופשיים לשוב אליו פעם אחר פעם, ולא להתחיל תהליך חדש מול מתקשר אחר בכל פעם.

לסיכום, הבנתם נכון. מתקשרים מומלצים אפשר למצוא ברשת בלי סוף. אבל העניין החשוב ביותר הוא למצוא את המתקשרים המומלצים שלכם. המלצות יכולות להיכתב על ידי אנשים אמיתיים, אך כאלה שכלל לא ישקפו את הטעם האישי שלכם, את החיבור שלכם עם אנשים או את הצרכים שלכם. לכן – השקיעו, בדקו, היו קשובים לעצמכם – ומצאו את המתקשרים המומלצים שלכם.