כל מה שרציתם לדעת על הסרת עין הרע

כל מה שרציתם לדעת על הסרת עין הרע

לא להיבהל… זה לא בהכרח משהו נורא ואיום שהופך לכם את החיים על פיהם ומישהו הטיל עליכם במתכוון… לפעמים כן. אבל לפעמים השפעה של עין הרע נגרמת מדברים הרבה פחות חמורים, ואפילו לא מכוונים… הכול על הסרת עין הרע.

איך תדעו אם יש עליכם עין הרע?

עין הרע יכולה להיגרם מהמון גורמים. יכול להיות שמישהו אכן כיוון עליכם השפעה רעה במכוון, איחל לכם רע וחשב עליכם מחשבות שליליות – כולל קנאה בכם, איחולים רעים, צרות עין ומילים שנאמרו עליכם ומטרתן למנוע מכם את השפע שהיה לכם או שאתם זכאים לו, או אפילו את זה שרק מבחוץ נראה שיש לכם…

אבל עין הרע גם יכולה להיגרם בצורות הרבה פחות דרמטיות. היא יכולה להיגרם ממחשבות לא חיוביות שמישהו חושב עליכם או ממילים לא נחמדות שמישהו אומר עליכם – בלי שהוא יתכוון ממש להרע לכם או להצר את צעדי השפע שלכם בעולם הזה. השפעת עין הרע גם יכולה להיגרם מגורמים שלישיים שאולי בכלל לא מכירים אתכם אך היו בקשר עם אנשים שקרובים אליכם, וככה הדברים התגלגלו – כך שהמחשבות והמילים שלהם ישפיעו עליכם.

עין הרע גם יכולה להיגרם מכך שמישהו מדבר עליכם הרבה – ודווקא דברים טובים! כן, גם דיבורים טובים, כשהם מרובים, עלולים לגרום להשפעות לא טובות. ועין הרע גם יכולה להיגרם ממחשבות שליליות שאתם חושבים על עצמכם. כן! ממש כך. אם אתם אינכם בטוחים בעצמכם, לא אופטימיים לגבי מהלך החיים שלכם או הדברים שקורים לכם או שפשוט אינכם מאמינים בעצמכם ואתם עסוקים רוב הזמן במחשבות שמגבילות אתכם – הרי לכם השפעה של עין רעה, שלכם על עצמכם!

אבל, חשוב להבין שלא כל חסימה בזרימה האנרגטית או חוסר שפע זמני, מקורם בעין הרע. וכאן נכנס תפקידו של איש המקצוע, המומחה להסרת עין הרע. מומחים להסרת עין הרע מצוידים בשיטות לבדיקה אם אכן מדובר בעין הרע, בתקופה לא טובה או בחסימה אנרגטית שאינה קשורה לעין הרע. החל משיטות אנרגטיות ועד שיטות הקשורות לקבלה מעשית – כדאי מאוד לפנות למומחה לפני שאתם נלחצים ומחליטים שמישהו "שם עליכם עין". במקרים שבהם אתם מנסים שוב ושוב לעשות דבר מסוים או ליצור אותו בחייכם, ואינכם מצליחים – לדברי המומחים שעמם דיברנו, כדאי לכם לחשוד שאולי כן מדובר בהשפעה של עין הרע שמוטלת עליכם. ואז המקום של הסרת עין הרע.

איך מסירים עין הרע?

קודם כול, בקבלה המעשית יש שיטות להסרת עין הרע באופן עצמאי. במקרה שהפגיעה אינה קשה, זה יכול אפילו לעזור, ובכל מקרה – זה לא יזיק. מדובר באמירת פסוקים שמסייעים לניקוי אנרגטי, לחיבור מחדש לנשמה שלכם ולמקור שלכם, וליצירת הגנות אנרגטיות חדשות.

שיטות נוספות, שבהן מומחים המומחים להסרת עין הרע הן יצירת קמעות ייחודיים שמיועדים רק לכם, על סמך האבחון שלהם, טיהור באמצעות התכת עופרת, שרפת שמות של האנשים המרעים לכם ועוד. שיטות נוספות נסמכות על הפן האנרגטי בלבד, והן מתמקדות בניקוי ההילה, בהטענתה מחדש וביצירת הגנות חזקות מאוד עליכם, כך שתהיו פחות פגיעים להבא.

חשוב להזכיר לכם שכולנו פגיעים, מעצם היותנו חלק מהעולם הזה, מסתובבים ליד אנשים אחרים וחשופים לספיגה של אנרגיות שלא תמיד שייכות לנו או מיטיבות לנו, ולכן בעצם לכל אחד מומלץ לעשות מדי פעם טקס הסרת עין הרע אצל מומחה לכך, כמעין טיהור והטענה מחדש, כדי לצאת לדרך טובה יותר וחדשה, בכוחות מחודשים.