מיסטיקנים און ליין

מיסטיקנים און ליין

איך תבחרו יועץ און ליין אמין?

כיום בעידן האינטרנט, ברגע שמתעוררת בעיה או שאלה אנחנו מחפשים את התשובה אוטומטית בגוגל. עם הזמן התחלנו לחפש ברשת גם ייעוץ און ליין בנושאים רבים, לרבות ייעוץ מסטיקני און ליין, כלומר, מישהו שייתן לנו מענה לכל שאלה מבלי שנצטרך לחכות לפגישה עם היועץ המסטיקני.
עם השנים התרחב מאגר האתרים והמסטיקנים המעניקים שירותי ייעוץ און ליין וכל מסטיקן שמכבד את עצמו נותן שירותים אלו בכל שעה ולכל שאלה שרק נרצה לשאול.

רק שכאן צצה בעיה רצינית, מאחר שאנחנו מחפשים ייעוץ און ליין אנחנו נחשפים לכמות מאוד גדולה של אתרי מסטיקה המציעים ייעוץ און ליין. כל אתר מציע מעל מאה מסטיקנים אשר מספקים את אותו השירות ובאותו מחיר. זו הסיבה, שמה שבאמת יקבע אם המסטיקן הוא רציני או לא, הוא הכתוב עליו בפרופיל האישי שלו (שלפעמים מכיל רק את שמו הפרטי).
מנקודה זו אנו נתקלים בבעיה, שהרי איך ניתן ללמוד על המסטיקן ולדעת אם הוא יודע לייעץ בצורה הטובה ביותר?

הפתרון מאוד פשוט, לכל מסטיקן הנותן שירות ייעוץ און ליין יש עמוד באתר שבו נחשפים אליו ובו הוא מסביר ומפרט את תחומי העניין שלו לדוגמא: טארוט, נורמולוגיה, אסטרולוגיה, תקשור וכו'… בנוסף, אבל לא תמיד, גם ניתן להתרשם ממספר שנות ניסיונו במקצוע.

יחד עם זאת חשוב מאוד לעשות שיעורי בית ולבחון את המסטיקן אותו בחרתם, להתרשם מהאתר שלו, מעמוד הפייסבוק שלו ובמידה שיש לו גם סרטונים כדאי לצפות בהם.

עוד דבר שמאוד חשוב לבדוק כדי לדעת אם המסטיקן מקצועי הוא על פי כמות ההמלצות עליו באתר/דף הפייסבוק שלו, ורצוי, אם ניתן, גם לשמוע עליו מפה לאוזן ע"י פורומים לייעוץ און ליין.

לדוגמא: באתר שלי יש מעל 150 המלצות של לקוחות שהשתמשו בשירותי הייעוץ שלי. יותר מכך, בכל המלצה ישנו שם הממליץ עם תמונה, מה שמחזק את האמינות ואת אותנטיות ההמלצה.

על מנת שתוכלו להמשיך ליהנות ולהיות חלק ממאגר הלקוחות שלי וגם על מנת שאתם תוכלו לחסוך את זמן הנסיעה, הדלק ואת כאב הראש בפקקים, אני נותן גם שירותי ייעוץ און ליין

לקבלת ייעוץ און ליין אתם מוזמנים להתקשר אליי למס' 0525607838