קלפי טארוט

קלפי טארוט

הגישה שלי שונה מכל הגישות שהכרתם. הייעוץ שלי משולב והקלפים הם המלכים. כתוצאה מכך, גם הלימודים אצלי נעשים באופן אחר לגמרי. קלפי טארוט – הדרך שלי לחבר אתכם לעצמכם.

קלפי טארוט והיחסים האישיים שלי איתם

אני עוסק במיסטיקה הרבה שנים. אני אוהב את המיסטיקה ומחובר אליה, ועם השנים גיבשתי לעצמי – מעבר לכישרון הטבעי ולפיתוח שלו – את השיטות שהולכות איתי באש ובמים. השיטות שאני עובד באמצעותן הן תקשור, נומרולוגיה וקריאה בקלפי טארוט.

עם השנים גיליתי שהשיטות האלה משלימות זו את זו בשבילי, ואני לא מחליף אותן בשום דבר אחר. נכון, כל מיסטיקן מתפתח, אבל אני חייב להגיד שככל שאני לומד, אני מגלה שהשיטות האלה פשוט מעולות. הן אלה שמובילות אותי אל המומחיות שלי, וכנראה יש לי כבר חיבור נכון אליהן – הן עובדות בעבורי ואני יודע איך לפענח בדרך המדויקת ביותר את המסרים שמתקבלים באמצעותן.

קלפי הטארוט, שעליהם אדבר היום, היו תגלית מרעישה מבחינתי. הכרתי אותם כמובן ושמעתי עליהם, אבל ברגע שלמדתי אותם לעומק, גיליתי עולם ומלואו בעבורי. כיום, לכל קלף יש המסר הייחודי שהוא מביא עמו, דברים שאני יודע עליו ושאינם כתובים בשום ספר לימוד! איך אני יודע את זה? מתוך הניסיון.

אני מאמין שלכל פותח בקלפים יש קשר ייחודי משלו לקלפים שהוא עובד איתם, ואת הקלפים שלי קיבלתי מסבתי עליה השלום, שגם מינתה אותי לממשיך דרכה. אני עובד עד היום עם החפיסה המקורית שהיא השאירה לי, חפיסה בת שנים רבות, שעברה הרבה וסייעה לאנשים רבים רבים בדרכה.

אני מאמין שכל מיסטיקן צריך לפתח "יחסים אישיים" עם חפיסת הקלפים שהוא עובד איתה, שמסייעת לו לחשוף אמיתות ולכוון את האנשים שבאים להתייעץ איתו לדרך הנכונה להם. כל חפיסה נושאת את האנרגיה הייחודית לה, וכדי להיות מסוגל לפרש את הפתיחה באופן המדויק ביותר ללקוח שלי, אני צריך להכיר את הקלפים שלי. להכיר אותם זה לא אומר רק לדעת מה המשמעות היבשה של כל קלף – מה כתוב עליו בספרים – אלא להכיר אותו ממש. לדעת מתי הוא התקבל כבר ומה היו התוצאות של זה בכמה וכמה מקרים, מה הוא אומר כשהוא מופיע ליד קלפים אחרים מסוימים מהחפיסה, שגם אותם אני מכיר, ומה הפרשנויות הנוספות שלו – אלו שאני בעצמי גיליתי במהלך השנים, והן ייחודיות אך ורק לאופן שבו אני מפרש אותו, ואני יודע שזה נכון, בוודאות.

כשאני עובד עם קלפי טארוט אני משלב אותם עם הנומרולוגיה ועם התקשור, ואני מצליב בין כל הנתונים המתקבלים באמצעות כל אחד מהכלים האלה – כדי לקבל תמונה כמה שיותר מלאה על האדם שיושב מולי – כולל הדברים שהוא אינו מספר לי ואולי אינו יכול לספר לי, כי לפעמים הם נמצאים בתת המודע שלו. אבל גם כאשר אני פותח בקלפים בלי ללוות את זה בתקשור ובנומרולוגיה – אני מקבל המון מידע על האדם היושב מולי. דרך השאלה שהוא שואל, מה הכי חשוב לו כשאנחנו מנסחים ומדייקים יחד את השאלה, ועד הקלפים המסוימים שעולים – שגם מגלים לי את התשובה הנכונה בשבילו ואת ההכוונה, הדרך המדויקת לו עכשיו ביחס לשאלה, אך גם מגלים לי עליו את הדברים הסמויים ביותר ביחס למקום האמיתי שלו עם הנושא שעליו הוא שואל.

לאור כל זאת, אני מאמין שקלפי טארוט צריך ללמד בצורה של חניכה. מה זה אומר? היכנסו לדף המתאים באתר שלי וקראו על הדרך הייחודית שבה אני מלמד קלפי טארוט – היא לא דומה לאף דרך שיציעו לכם באף מקום אחר. והיא מאוד מאפיינת את האני מאמין שלי ומבטאת אותו.